вівторок, 16 вересня 2014 р.

На Кіровоградщині прокуратура повернула державі 4 споруди цивільної оборони

За принципової та послідовної позиції прокуратури області до державної власності повернуто бомбосховище у м. Кіровограді, яке було незаконно реалізовано у приватні руки. Вищим господарським судом України підтримано позицію органів прокуратури та визнано недійсним договір купівлі-продажу бомбосховища площею 172 кв. м., право власності на вказану споруду визнано за державою.

Крім того, за процесуального керівництва прокуратури розслідується кримінальне провадження відносно директор аграрного товариства, яким і було укладено незаконний договір купівлі-продажу бомбосховища, яке перебувало на балансі товариства. Службовцеві інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Загалом, прокуратурою Кіровоградщини виявлено 6 фактів незаконної реалізації споруд цивільного захисту, які перебували у державній або комунальній власності. На даний час, шляхом заявлення позовів чотири споруди витребувано з незаконного володіння та повернуто державі.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області