середа, 24 вересня 2014 р.

На нараді в прокуратурі Полтавської області ще раз обговорили як запобігти сепаратизму та тероризму

Сьогодні в прокуратурі області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорювали стан запобігання, виявлення та припинення проявів сепаратизму і тероризму, утворення не передбачених законом воєнізованих формувань, незаконного обігу зброї, фінансування цієї протиправної діяльності.

Попри те, що на Полтавщині ситуація залишається стабільною, правоохоронні органи області не стоять осторонь вказаних проблем, зазначалося на заході.

Зокрема, з метою забезпечення дотримання вимог законодавства у березні цього року прокуратурою, УСБУ та УМВС України в області підготовлено спільну вказівку щодо розслідування фактів вчинення закликів, заяв і діяльності осіб та формувань, які містять загрози територіальній цілісності Української держави. 

Тема сепаратизму була предметом розгляду на координаційній нараді керівників правоохоронних органів області.

Вимоги чинного законодавства щодо відповідальності за сепаратистські прояви роз’яснювались громадськості через засоби масової інформації. 

Під час наради її учасники проаналізували стан протидії проявам сепаратизму, роботу зі збереження громадського порядку та криміногенну ситуацію на Полтавщині.

Довідково: цьогоріч слідчими Управління СБУ в Полтавській області проводилося досудове розслідування у 17 кримінальних провадженнях щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, шпигунства, вчинення терористичних актів, участі у терористичній організації та сприяння її діяльності. У зазначених кримінальних провадженнях повідомлено про підозру 20 особам.