середа, 3 вересня 2014 р.

Прокуратура Сумської області вимагає зупинення виконання рішення Харківського апеляційного господарського суду щодо можливості перевізників збільшувати ціну за проїзд без погодження

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 23.07.2014, за позовом основних перевізників міста Суми до виконавчого комітету Сумської міської ради, внесені зміни до договорів про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми. А саме на підставі зазначеної постанови перевізники отримали можливість збільшувати ціну за проїзд без погодження із виконавчим комітетом Сумської міської ради.

Враховуючи суспільний резонанс і з метою захисту конституційних інтересів громадян у сфері перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми прокуратурою області до Вищого господарського суду України 19.08.2014 направлено касаційну скаргу на вищевказану постанову суду.

Однією із вимог прокурора в касаційній скарзі є зупинення виконання рішення Харківського апеляційного господарського суду до моменту перегляду та прийняття остаточного рішення Вищим господарським судом України.