понеділок, 15 вересня 2014 р.

Столичні комунальники привласнили понад 1 млн гривень виділених на озеленення міста

Прокуратурою Святошинського району Києва розпочато кримінальне провадження стосовно посадовців комунального підприємства, які привласнили понад 1 млн. гривень бюджетних коштів виділених на озеленення столиці.

Встановлено, що між КП по утриманню зелених насаджень та двома столичними товариствами було укладено договори на виконання робіт по вертикальному озелененню та квітковому оформленню на деяких об’єктах по проспекту Перемоги та Житомирському шосе.
У подальшому, комунальники підписали акти приймання виконаних робіт, на підставі яких районним управлінням Державної казначейської служби перераховано приватним підприємствам понад 1 млн грн бюджетних коштів.

Втім, як з’ясувалося, приватні підприємства, жодних робіт з висадки дерев не виконували. Роботи з озеленення виконані працівниками комунального підприємства власними силами.

За вказаним фактом прокуратурою Святошинського району Києва до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено Святошинському райуправлінню міліції.

Прес-служба прокуратури міста Києва