понеділок, 15 вересня 2014 р.

На Миколаївщині прокуратура виявила порушення у сфері державних закупівель посадовцями ОДА на суму понад 1,2 млн грн.

Прокуратурою області встановлені порушення вимог законодавства при здійсненні державних закупівель управлінням капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації.

Як з’ясовано, комітетом конкурсних торгів за результатами відкритих торгів на закупівлю послуг з капітального ремонту відділення реанімації обласної лікарні обрано переможцем товариство, пропозиція якого на 300 тис грн вище ніж запропоновано іншим учасником, якого не допущено до торгів.

Останній звернувся з позовом до суду про скасування рішення комітету про обрання переможця. Суд виніс ухвалу про забезпечення позову шляхом заборони укладення договорів.

Однак, незважаючи на заборону суду, між управлінням капітального будівництва та переможцем торгів укладено договір підряду на виконання будівельних робіт на суму понад 1,2 млн. грн.

З метою попередження незаконного витрачання бюджетних коштів прокуратура звернулася з відповідним поданням до голови Миколаївської облдержадміністрації з вимогою розірвати договір підряду та притягнути до відповідальності винних осіб. Розгляд подання триває.

Окрім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом невиконання службовою особою судового рішення (ч.2 ст.382 КК України), в якому досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області