пʼятниця, 12 вересня 2014 р.

У прокуратурі Київщини проведено міжвідомчу нараду з питань соціального захисту переселенців

У прокуратурі Київської області проведено міжвідомчу нараду керівників органів виконавчої влади та контролю, на якій обговорено питання соціального захисту переселенців із тимчасово окупованої та території проведення антитерористичної операції, стан виконання державними органами мобілізаційних завдань, а також запобігання проявам сепаратизму у Київській області.

В роботі наради взяли участь голови облдержадміністрації та обласної ради, керівники органів виконавчої влади та контролю, міжміськрайпрокурори.

Під час наради звернуто увагу, що органами прокуратури області в діяльності районних державних адміністрацій та органах місцевого самоврядування виявлялись випадки вжиття недостатніх заходів щодо забезпечення прав переселенців. Прокурорами Київщини на такі порушення законів внесено 44 подання про їх усунення.

У той же час, обласною державною адміністрацією здійснено значний обсяг роботи. Зокрема, в області вже тимчасово розселено майже 3,5 тис. сімей (8 тис. осіб) та є можливість розселити ще майже 300 громадян. До навчальних закладів влаштовано понад 3 тис. осіб, призначено соціальні виплати за новим місцем проживання майже 1 тис. громадян.

Враховуючи, що зазначені питання набули першочергового значення, нарадою визначено заходи, спрямовані на покращення соціального захисту переселенців, забезпечення виконання в області мобілізаційних завдань та запобігання проявам сепаратизму.

Прес-служба прокуратури Київської області