четвер, 7 серпня 2014 р.

Комашко Володимир Володимирович

Народився 7 серпня 1977 року в м. Коломия Івано-Франківської області.

Одружений. Має сина і доньку.

У 1999 році закінчив магістратуру юридичного факультету Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

У 2009 році закінчив факультет вищих керівних кадрів за спеціальністю управління суспільним розвитком Національної академії державного управління при Президентові України.

По закінченню навчання, Володимир Комашко, розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури Івано-Франківської та Київської областей, де пройшов професійний шлях від стажиста до посад керівного складу.

З вересня 2005 року по листопад 2007 працював в апараті Ради національної безпеки та оборони України на посадах: державного експерта, керівника юридичної служби, помічника секретаря РНБО України. Входив до складу робочої групи з розроблення проекту Стратегії національної безпеки і оборони України.

Під час роботи у Державному комітеті фінансового моніторингу України Володимир Володимирович обіймав посади заступника начальника управління та начальника юридичного управління комітету. Входив до складу тимчасової групи з опрацювання та внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері митної справи, протидії злочинам у зовнішньоекономічній діяльності. 

Із вересня 2009 року працював у Національній академії прокуратури України на посадах: викладача, доцента кафедри Інституту підвищення кваліфікації кадрів, вченого секретаря – начальника організаційного відділу академії.

Потім працював першим заступником начальника Головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів Генеральної прокуратури України.

З липня 2014 по лютий 2015 року - прокурор Миколаївської області.

З 25.07.2016 - прокурор Чернігівської області