четвер, 7 серпня 2014 р.

Фінік Владислав Васильович

Народився 22 серпня 1974 року у с. Єгорівка Роздільнянського району Одеської області. У 1999 році закінчив Одеську державну юридичну академію.
 
Свій трудовий шлях в органах прокуратури розпочав на посаді прокурора відділу нагляду за додержанням законів про національну безпеку та з питань реабілітації військової прокуратури Південного регіону України.

З 1999 року працював помічником Одеського міжрайонного природоохоронного прокурора.
 
З 2002 року займав посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Одеської області.
 
З 2003 по 2010 роки – заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Одеської області.
 
У 2010 році працював заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Одеської області.
 
Згодом займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті прокуратури Одеської області.
 
З грудня 2010 року – начальник слідчого відділу слідчого управління прокуратури Одеської області.
 
З 2012 року працював заступником прокурора Житомирської області.
 
З 2013 року займав посаду начальника відділу захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Одеської області.
 
З липня 2014 року - заступник прокурора Одеської області.
 
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури».