четвер, 7 серпня 2014 р.

Етнарович Віталій Володимирович

Народився  10 грудня 1968 року у м. Одеса. У 2000 році закінчив Одеську державну юридичну академію.
 
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури стажистом на посаді помічника прокурора Центрального району м.Одеси.
 
З 1999 року працював помічником та старшим помічником прокурора Центрального району м.Одеси.
 
З 2001 року займав посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Одеської області.

У 2002 році – старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Одеської області.
 
З 2002 по 2005 роки працював начальником відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Одеської області.
 
У 2005-2006 роках займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ та податкової міліції, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Одеської області.
 
З 2006 по 2010 роки – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Одеської області
 
У 2010 займав посаду заступника начальника управління – начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Одеської області.
 
З 2010 по 2011 роки працював начальником слідчого управління прокуратури Одеської області.
 
З 2011 року – Одеський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Одеської області.
 
З 2013 року займав посаду начальника відділу роботи з кадрами прокуратури Одеської області.
 
З липня 2014 – заступник прокурора Одеської області
 
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня.