четвер, 7 серпня 2014 р.

Нападників на ресторан в центрі столиці залишили під вартою на два місяці

Вчора Голосіївський та Шевченківський райсуди столиці обрали запобіжний захід 30 так званим представникам самооборони Майдану, які за допомогою зброї захопили приміщення ресторану у центрі Києва та вимагали з власників гроші .

Так, за рішенням суду на час досудового розслідування 28 затриманих «майданівців» буде перебувати під вартою. Двом неповнолітнім особам обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. Такий запобіжний захід суд обрав, зважаючи на тяжкість злочину, у якому підозрюються чоловіки, та соціальну небезпеку, яку вони становлять для суспільства.
 
Вказаним молодикам інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 (вимагання) та ч. 1 ст. 294 (масові заворушення) КК України.
 
Зважаючи на суспільний резонанс вказаної події, прокуратура міста Києва триматиме на жорсткому контролі розслідування цього кримінального провадження, а також будь-яких інших кримінальних проваджень, фігуранти яких дискредитують Майдан.
 
Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віталій Ярема неодноразово висловлював принципову позицію стосовно вжиття невідкладних заходів для відновлення правопорядку та наведення ладу у центрі столиці.

Прес-служба прокуратури міста Києва