пʼятниця, 22 серпня 2014 р.

Призначення

Олефіренко Юлія Володимирівна - заступник начальника відділу екстрадиції 
22/08/2014 

Мельниченко Олександр Іванович - начальник відділу участі прокурорів в адміністративному судочинстві 
21/08/2014 

Сич Юрій Миколайович - прокурор м.Житомира 
21/08/2014 

Ганечко Микола Миколайович - прокурор Шевченківського району м.Києва 

21/08/2014

Карась Валерій Миколайович - Чернігівський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері 
21/08/2014 

Котченко Федір Андрійович - прокурор Коропського району Чернігівської області 
21/08/2014 

Подоляк Євген Миколайович - Каховський міжрайонний прокурор Херсонської області 
21/08/2014 

Кубатко Костянтин Володимирович - прокурор Генічеського району Херсонської області 
21/08/2014 

Стасевський Леонід Станіславович - прокурор Нововодолазького району Харківської області 
21/08/2014 

Шевцов Сергій Валерійович - Валківський міжрайонний прокурор Харківської області 
21/08/2014 

Твердохліб Володимир Миколайович - прокурор Зачепилівського району Харківської області 
21/08/2014 

Плескач Олександр Юрійович - прокурор Краснопільського району Сумської області 
21/08/2014 

Коновалов Андрій Олексійович - прокурор Буринського району Сумської області 
21/08/2014 

Вороняк Ганна Євгенівна - прокурор Тисменицького району Івано-Франківської області 
21/08/2014 

Капраль Мирон Миколайович - прокурор Баштанського району Миколаївської області 
21/08/2014 

Чепіжак Дмитро Миколайович - заступник прокурора Миколаївської області 
21/08/2014 

Вегера Володимир Михайлович - перший заступник прокурора Черкаської області 
21/08/2014 

Захарчук Галина Петрівна - старший помічник Генерального прокурора України Апарату Генерального прокурора України 
20/08/2014 

Носова Наталія Володимирівна - перший заступник начальника управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції 
20/08/2014 

Федюк Юлія Павлівна - начальник організаційно-методичного відділу міжнародно-правового управління 
18/08/2014 

Нечволода Василь Микитович - заступник начальника відділу супроводження користувачів управління забезпечення роботи інформаційних систем, адміністрування мереж та зв'язку 
16/08/2014 

Кадочніков Андрій Олександрович - начальник відділу супроводження користувачів управління забезпечення роботи інформаційних систем, адміністрування мереж та зв'язку 
16/08/2014 

Чуб Дмитро Сергійович - начальник відділу впровадження інформаційних систем управління забезпечення роботи інформаційних систем, адміністрування мереж та зв'язку 
16/08/2014 

Атерлей Олексій Миколайович - начальник відділу супроводження інформаційних систем управління забезпечення роботи інформаційних систем, адміністрування мереж та зв'язку 
16/08/2014 

Косовських Сергій Гаврилович - начальник відділу інформаційної безпеки та адміністрування мереж управління забезпечення роботи інформаційних систем, адміністрування мереж та зв'язку 
16/08/2014