понеділок, 25 серпня 2014 р.

У Генеральній прокуратурі України відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України

Генеральний прокурор України Віталій Ярема привітав колектив та ветеранів органів прокуратури з Днем Незалежності України. Розпочинаючи урочистий захід, Віталій Ярема констатував, що цю річницю Незалежності Україна зустрічає у надзвичайно важкі часи і дорого платить за неї – ціною життів своїх синів.

«Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї Незалежності випробування – на єдність та територіальну цілісність. Сьогодні боротьба за Незалежність нашої держави продовжується на Сході України, де фактично ведеться війна із зовнішнім агресором. Вбивства, викрадення, катування, мародерства, вимагання, переслідування стали частиною життя людей у постраждалих регіонах», - сказав він, запропонувавши вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та співвітчизників, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Саме у цих надскладних умовах, акцентував Генеральний прокурор, підвищується відповідальність кожного з нас за роботу. «Маємо, як ніколи, згуртуватися для ефективної боротьби зі злочинністю та відновленням правопорядку. Усі, хто був причетний до тероризму, сепаратизму та інших правопорушень, обов’язково понесуть невідворотне покарання», - наголосив він.

За словами Віталія Яреми, пройдений історичний шлях переконливо свідчить, що ми здатні самостійно та відповідально рухатися вперед у розвитку власної незалежної держави, а всі випробування і втрати зроблять наш народ і державу тільки сильнішими, витривалішими та мудрішими. 

«Я твердо переконаний - Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми обов’язково переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною», - підкреслив Генеральний прокурор. 

Вітаючи колектив зі святом, Віталій Ярема побажав усім здоров’я, мирного неба, єдності, витримки та перемоги у військовій агресії на Сході країни. «Успіхів у всіх ваших справах, і нехай мрія про краще життя окриляє на нові звершення, на добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь», - сказав він.

Також під час заходу, відзначивши наполегливу працю прокурорів прокуратур східних областей, Генеральний прокурор нагородив їх державними нагородами.