четвер, 7 серпня 2014 р.

На узбережжі Дніпровсько-Бузького лиману ліквідовано 18 несанкціонованих сміттєзвалищ

Очаківською міжрайонною екологічною прокуратурою завершені перевірки додержання вимог законодавства у сфері поводження з відходами у Іванівській, Солончаківській, Куцурубській, Дмитрівскій, Покровській сільських радах Очаківського району Миколаївської області та Очаківській міській раді.

Встановлено, що у порушення вимог природоохоронного законодавства виконавчими комітетами зазначених органів місцевого самоврядування збирання і видалення побутових відходів на території вказаних рад не організоване, у наслідок чого виявлено тривале функціонування 18 несанкціонованих місць видалення побутових відходів на території водоохоронних зон та прибережних захисних смуг Дніпровсько-Бузького лиману.

Зокрема, на території Солончаківської сільської ради 5 несанкціонованих сміттєзвалищ, Куцурубської, Дмитрівської та Іванівської сільських рад по 3 сміттєзвалища, 1 на території Покровської сільської ради та 3 на Очаківської міської ради.

З метою негайного очищення узбережжя лиману, Очаківською міжрайонною екологічною прокуратурою до органів місцевого самоврядування внесено подання про усунення порушень законодавства.

Наразі усі несанкціоновані сміттєзвалища ліквідовані.

За неналежний контроль у сфері поводження з відходами до відповідальності притягнуто п’ять посадових осіб органів місцевого самоврядування.
 
Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури