вівторок, 5 серпня 2014 р.

На Київщині судитимуть керівника відділу райдержадміністрації за хабар майже 1,5 млн грн

Прокуратура Київської області передала до суду обвинувальний акт щодо керівника відділу архітектури та містобудування Бориспільської районної державної адміністрації. Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець вимагав та отримав від представника забудовника неправомірну вигоду в сумі 1 млн 430 тис грн. За таку «винагороду» чоловік обіцяв сприяти у прийнятті позитивного рішення щодо будівництва комплексу багатоквартирної житлової забудови, а також видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Затримали службовця 31.03.14 на парковці одного із ресторанів неподалік Борисполя після отримання ним всієї суми «винагороди».

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 5 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Прес-служба прокуратури Київської області